Zima w szkole

17 lutego 2018

W czasie ferii w naszej szkole została zorganizowana akcja ” Zima w szkole”. Trwała przez okres 12-16.02.2018r. W tym czasie dzieci mogły skorzystać z wielu ciekawych zajęć zorganizowanych w szkole i poza nią. Świetnie bawiły się podczas zajęć przedstawicieli z RoboTim- warsztaty młodego konstruktora, gdzie dowiedziały się, że zrobić spadochron- to nic trudnego. Odwiedziły Muzeum zabójczych roślin oraz Papugarnię Amazonię. Poznały powstawanie szkła w magicznej hucie szkła na Zabłociu, a także miały możliwość samodzielnie malować na szkle. Odwiedziły Klockoland, gdzie budowały i sterowały robotami. Przeczytały powieść pt. Pippi Pończoszanka, spędzały czas na grach i zabawach, przyrządzały pyszne kanapki, sałatki. Nie zabrakło też zajęć ruchowych na sali gimnastycznej.

E. K.