Nasi najlepsi

17 lutego 2017

Dla wielu uczniów naszej szkoły koniec I półrocza to powód do dumy i zadowolenia, nauka jest dla nich ważna i dlatego mogą oni pochwalić się wysokimi osiągnięciami.

Nasi najlepsi uczniowie w I półroczu:
Klasy I-III
Czmyr Magdalena, Zuzanna Kądziołka, Julia Prusak, Matylda Tomska, Viktoria Wyłob, Adrian Jabłoński, Tomasz Mikulski, Edward Błaszczak, Jakub Galik, Anielka Wesołowska, Maura Boroń, Pola Siwiec, Maciej Rok, Michał Pelc, Bartosz Hodana, Haberko Joanna, Barwińska Karolina, Nowakowski Olaf, Nydza Kamil, Adamczyk Lucjan.

Klasy IV-VI
Assor Noa, Bochenek Victoria, Gut-Słaby Kasper, Jaksa Ernest, Kotarba Emilia, Lidwin Emilia, Małek Weronika, Radwański Kacper, Rybicka Emilia, Ryszka Helena, Strzebońska Hanna, Szewczuk Justyna, Jabłońska Daria, Mikulski Szymon, Szala Stanisław, Chrząszcz Natalia, Duda Joanna, Pióro Sara, Ryszka Maria, Szuwalska Emilia, Zydroń Gabriela, Boroń Monika, Mączka Damian, Wrona Agata.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!