Ślubowanie klasy I

23 listopada 2018

23 XI 2018r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość Ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, Grona Nauczycieli i Rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na Sztandar Szkoły. Następnie pan Dyrektor Bogdan Dobrucki dokonał aktu pasowania na uczniów szkoły. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Nie zabrało również słodkiego poczęstunku.

Kochane pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

BN