Przedstawienie teatralne pt. "Pocahontas" w wykonaniu Teatru Katolickiego

6 lutego 2019

W dniu 05.02.2019 r. przedszkolaki z "0" oraz uczniowie klasy I, II i III wybrali się wraz z wychowawcami do Kina Kijów na przedstawienie teatralne pt: „Pocahontas”. Spektakl został przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, a był on bajkową adaptacją historii o słynnej indiańskiej księżniczce.
Pocahontas zadziwiła i oczarowała wszystkich swoim wdziękiem oraz ciekawością świata. W czasie konfliktów między Indianami i białymi osadnikami ona jedna kieruje się głosem serca i znajduje sposób, aby osoby z dwóch różnych kultur mogły żyć razem w pokoju. Na scenie można było zobaczyć również przyjaciół Pocahontas i ich niesamowite perypetie.
Niewątpliwie walorami przedstawienia były interesujące kostiumy i rekwizyty, charakteryzacja bohaterów, ciekawa sceneria, indiańska muzyka i taniec, a także wartka akcja i śmieszne dialogi. Przedstawienie dostarczyło wszystkim dzieciom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy. Zapraszamy do galerii!